Środowisko mody od zawsze wzbudzało w nas podziw, przedstawiając nam coraz to lepsze, droższe, bardziej wymyślne kroje i desingy różnorakich elementów garderoby. Można śmiało się zgodzić, że poszczególne dodatki prezentowane przez domy mody to kwestia gustu. Jednak spośród wszystkich akcesoriów, tym który posiada niemal każda kobieta jest torebka. To właśnie one są jednymi z najbardziej popularnych towarów firmy Guess.

Korzenie marki.

Początki marki Guess sięgają lat 80. XX wieku, kiedy to czterech braci pochodzenia afrykańskiego, po nieudanych interesach we Francji, wyemigrowało do Stanów Zjednoczonych. W 1981 r. założona przez Georges’a, Armanda, Paula i Maurice’a Marciano, marka odzieżowa miała wkrótce odnieść globalny sukces. Wprowadzając na rynek jeansy, które szybko zdobyły uznanie, założyciele pokazali, że rozumieją potrzeby młodszego pokolenia. Z czasem do obiegu weszły również torebki, które zapoczątkowały rewolucję w firmie. Początkowo klasyczne modele ewoluowały wraz z trendami, dostosowując się do zmieniających się gustów i potrzeb kobiet na całym świecie. Torebki Guess, z czasem, stały się wyrazem luksusu, znanym i rozpoznawalnym na każdym kontynencie.

torebki guess

Dlaczego torebki Guess odniosły taki sukces?

Każde torebka jest w pewnym sensie dziełem sztuki, ich design przyciąga oko, szycie i dbałość o detale zachwycają klientów. Logo Guess, w swej prostocie jest przyjemne dla oka, gustowne i nienachalne. Jest to połączenie francuskiej elegancki i amerykańskiego stylu, dzięki czemu marka jest doceniana przez skrajne i odmienne sobie środowiska. Każdy model jest zaprojektowany z naciskiem na wygodę i styl, a kobieta która zakupi torebkę Guess w Messimo.pl, inwestuje w coś więcej niż tylko dodatek do swojej garderoby – inwestuje w kawałek sztuki, który przetrwa czas.