moda2 W końcu, obiecany post o sukienkach koktajlowych. Tutaj uwag będzie trochę więcej, bo sukienki mogą być bardzo zróżnicowane. Każda z nas ma nieco inny gust więc postaram się dobrać takie stroje aby pasowały na różnego rodzaju sylwetki. Na początku najczęściej popełniane błędy.

Długa suknia – nie dla każdego
Sukienki maxi swoją premierę miały już w zeszłym sezonie. Aktualnie ten trend nadal się utrzymuje. Niestety, taki typ sukienki pasuje nielicznym kobietom, o czym chyba Panie stale zapominają. Sukienki do ziemi są wręcz stworzone dla szczupłych, wysokich dziewczyn. Nie nadają się za to zupełnie dla kobiet niskiego wzrostu. Dziewczyny, pamiętajcie, że sukienki maxi mogą optycznie skracać, przez co będziecie wyglądać na mniejsze, nie mówiąc już, że w tym przypadku, dodadzą wam więcej kilogramów. Wysokie Panie mogą połączyć je ze szpilkami bądź balerinkami.

Sukienka rozkloszowana – idealne rozwiązanie
Sukienki rozkloszowane świetnie leżą i nadają się do noszenia na wiele okazji. Idealnie ukazują nasze atuty i zakrywają, to co powinny. Takie sukienki wymagają jednakże towarzystwa butów na obcasie. Dzięki temu optycznie wydłużymy swoje nogi.

Sukienka bombka – to już niemodne
Popularność tego rodzaju sukienek już przeminęła, oby bezpowrotnie. Mało, która Pani wyglądała w niej dobrze, dlatego lepiej nie ryzykować i unikać tego kroju, zwłaszcza jeżeli chodzi o specjalne okazje.

Kolorystyka
W tym sezonie panuje moda na blady róż, błękit,  a także odcienie beżu. Z opalenizną pięknie skomponuje się również brzoskwiniowy. Biel za to nigdy nie wychodzi z mody, jednak niekoniecznie będzie dobrym pomysłem na wesele. W ten dzień biel zarezerwowana jest dla Panny Młodej.

Frankie