Kolorowa jesień w pełni, dlatego dzisiaj podpowiadam, co warto mieć w szafie, bowiem to na ich punkcie zwariują ulice i tego będziemy poszukiwać gorączkowo w kobiecych sieciówkach. Poznaj moje jesienne must have, bez którego nie wychodzę z domu!

  1. Swetry oversize koniecznie z wycięciem na plecach ! To subtelny pomysł, aby podkreślić swoje kobiece atuty bez eksponowania głębokiego dekoltu. Sweter powinien być ciepły, gruby i wygodny. To praktyczny pomysł na stylizację do szkoły czy pracy, a nawet wieczorne wyjście.
  2. Azteckie motywy to oryginalny powrót do korzeni, gdzie łączymy się z historią kraju, które darzymy sympatią. Czym są azteckie motywy? Ten styl przede wszystkim wyróżnia się nasyceniem kolorów, energią wzorów, nie brakuje tutaj ubrań i dodatków z elementami folklorystycznymi typu wyszywane kwiaty, frędzle, różnobarwne hafty które dodają oryginalności naszym codziennym modowym stylizacjom. W odwołaniach do stylu entno i boho, nie brakuje wełnianych kardiganów, kolorowych sukienek czy skórzanych kowbojek z frędzlami.
  3. Czym byłaby nasza stylizacja bez oryginalnej, rzucającej się biżuterii na naszej szyi? W tym sezonie modne są aksamitne tasiemki, wstążki, magic tatoo, popularne w latach 90, które idealnie wpasowuje się w połączeniu z popularnymi t-shirtami czy sukienkami z trójkątnym wycięciem.