W bieżącym 2022 roku sukienki na różne okazje powinny kojarzyć się z pozytywną i ogólnym optymizmem. Pewnie zastanawiasz się jakie sukienki będą najmodniejsze w tym roku. Czy będą to midi, mini albo maxi? Każda z tych sukienek może okazać się ciekawym pomysłem i nie muszą one kosztować majątku. Warto dodać, że w czasach pandemii dobrze byłoby zadbać o to, by nie były one szare i smutne, a kolorowe, żywe i o dość wyrazistej barwie. Kobiety nie powinny się też ograniczać w wyborze odpowiedniego dla siebie fasonu oraz kroju, który sprawi, że atmosfera wokół Ciebie będzie wyjątkowa. Kiecki takie bardzo podkreślą Twoją sylwetkę i mogą być one zarówno w kwiaty, jak i po prostu czarne.

Co powinnaś mieć w swojej szafie?

Zima

Zacznijmy od zimy, gdzie prym będą wiodły dzianiny. Takie sukienki o tej porze roku będą na absolutnym topie. Oczywiście w kolorach czarnych, brązowych czy też granatowy, ale też w nieco jaśniejszych barwach jak kolor czerwony. Szmizjerki to pozycja, tej zimy będzie rządziła na Polskich ulicach. Są one bardzo eleganckie oraz kobiece, lecz mniej wyzywające niż sukienki hiszpańskie czy mini. Paleta kolorów ot czerń, czerwień czy brąz.

Wiosna

Na swoje uznanie zasługują także sukienki w tylu romantycznym, w mocnych kolorach czerwieni, czerni oraz pomarańczowe. Oczywiście zwiewny materiał oraz koronki dodatek obowiązkowy każdej kiecki. Preferowaną długością będzie styl midi.

sukienki

Lato

Piękne czerwone, czarne oraz białe sukienki są w absolutnej czołówce, ale na swoje pięć minut zasługują też lekkie zwiewne kiecki mini oraz maxi do ziemi. Oczywiście mogą być one o kwiatowym wzorze, w paski, kropki oraz we wzorach niestandardowych.

Jesień

Sukienki w stylu hiszpański w rożnokolorowych barwach, lekkie do ziemi jak i do kolan będą najczęstszym wyborem dla Ciebie.

Jakie odcienie sukienek?

Sukienki klasyczne posiadają bardzo stonowane kolory i są one świetnym rozwiązaniem na każdą okazję. Kolorowa sukienka w paski czy kwiaty też będzie ciekawym pomysłem, który będzie przyciągał wzrok wielu mężczyzn. Dopasowane o wąski kroju, a zarazem bardzo eleganckie okażą się też sukienki midi, które są też dobrą alternatywą dla zwykłej klasyki.