Gdy za oknem jesień coraz więcej kobiet, które na co dzień nosi sukienki i spódniczki postanawia wymienić te ubrania na klasyczne spodnie. Nie da się ukryć, że gdy pogoda płata figle i jest chłodno, w spodniach jest po prostu cieplej i wygodniej. Na jakie modele Warto zwrócić uwagę w tym roku?

Eleganckie spodnie damskie do pracy i na co dzień

Od wielu już lat niesłabnącą popularnością cieszą się przede wszystkim jeansy i eleganckie spodnie damskie chino. Są ponadczasowe, występują w wielu ciekawych fasonach i z łatwością możemy stworzyć z nimi stylizację na przeróżne okazje.

Innym ciekawym przykładem spodni damskich są kuloty. Niestety, nie każda kobieta wygląda w nich dobrze. Muszą zrezygnować z nich panie niskie, które mają raczej krótkie nogi. W ich przypadku kuloty po prostu tylko podkreślą to, co uważane jest za mankament figury.

Na szczęście na jesień jest też wiele innych eleganckich modeli spodni. Uwagę warto zwrócić na przykład na spodnie z wysokim stanem, które mają nogawki marchewki. Takie spodnie fantastycznie wydłużają sylwetkę, sprawiają, że nogi dosłownie sięgają szyi. Jeżeli nosi się je do butów na obcasie, efekt jest jeszcze bardziej spektakularny. To można propozycja dla tych pań, które za pomocą spodni chcą korygować swoją sylwetkę.

Skórzane spodnie na jesień

Jesień to doskonały moment, aby wprowadzić do swojej szafy spodnie ze skóry lub eko skóry. To mogą być spodnie kuloty skórzane, albo klasyczne proste spodnie do kostek, które ładnie wydłużają nogi. Z takimi spodniami można stworzyć wiele doskonałych stylizacji. Są one minimalistyczne, dlatego na górę można założyć prostą marynarkę, koszulę, albo coś bardziej oryginalnego.