Projektanci mody prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych kreacji. Jak nadążać za trendami nie tracąc przy tym zdrowego rozsądku? Aby dobrze wyglądać nie musimy wybierać najnowszych fasonów. Ważne, żebyśmy dobrze się czuli w naszym ubraniu. Nie każdej kobiecie pasuje bluzka z falbanką na biuście, ponieważ u kobiet obficie obdarzonych przez naturę, sprawi że ta część ciała wyda się dużo większa i zachwieje proporcje sylwetki.

Dopasuje ubranie do siebie

Modne w ostatnim czasie sukienki z baskinką są urocze, ale tylko u kobiet o wąskich biodrach. Ten fason doda krągłości chłopięcej sylwetce, ale już w przypadku pań o szerokich biodrach się nie sprawdzi. Nie dla wszystkich kobiet dobrym rozwiązaniem jest kombinezon. Modny, wygodny i co prawda podkreślający talię, może wyeksponować dodatkowe centymetry w biodrach, czy też szeroką pupę. Zdrowy rozsądek przy wyborze garderoby zapewni nam zawsze dobry wygląd i co najważniejsze dobre samopoczucie.

bezrękawnik damski

Zmienność mody

Co jest podstawową cechą mody? Jej zmienność! Była kiedyś moda na dzwony i wracała już przynajmniej dwukrotnie. Nie inaczej jest na przykład z osławionymi lenonkami. Tak samo bezrękawnik damski, to element mody, który przychodzi i odchodzi.

Warto jest dawać ponosić się zmianie w modzie, czasem jednak moda nam nie pasuje. Wówczas wcale nie musimy za nią podążać, z całą pewnością nie ma obowiązku, aby chodzić modnie i stylowo ubranym.