Koszulki znajdują się w podstawowym wyposażeniu szafy każdego mężczyzny. T shirty męskie można podzielić zasadniczo na modele basic oraz koszulki z nadrukiem. Kiedyś, koszulki męskie łączone były wyłącznie ze sportowym outfitem. Natomiast w obecnych trendach koszulki łączy się także z marynarkami i casualową garderobą. 

Koszulki w typie basic – niezastąpionym akcentem męskiej szafy

Ten element garderoby charakteryzuje się wszechstronnością oraz uniwersalnością, bowiem koszulki męskie można nałożyć do każdego ubrania. Zdecydowanie gładkie markowe koszulki męskie (https://messimo.pl/meskie-koszulki,c101.html) w typie basic można łączyć z marynarkami, swetrami w serek, mokasynami i joggerami. Podkreślą one każdą stylizację męską.

koszulka męska

Koszulki z nadrukami – ponadczasowy styl

Wśród markowych koszulek męskich można wyróżnić te, które posiadają nadruki. Przeważają one w męskich garderobach, mogą stanowić motyw przewodni każdej stylizacji. Można je dopasować do prawie każdego rodzaju spodni, oprócz klasycznych garniturowych. Świetnie komponują się takie koszulki z typowym sportowym obuwiem, czyli z adidasami, trampkami, timberkami oraz traperami.

Gładkie t shirty w nowoczesnych, ekstrawaganckich stylizacjach

W obecnych trendach modne jest łączenie gładkich t shirtów męskich z marynarką. Takie połączenie wygląda nieco ekstrawagancko, modnie i z charakterem. Z pewnością mężczyzna, który łączy modę sportową z elegancką i casualową może być pewien, że podąża zgodnie z trendami. Motywem przewodnim męskich stylizacji są również często koszulki polo. W takich koszulkach męskich można chodzić na mniej formalne okazje, takie jak urodziny znajomego, wyjście do kina. Ten element garderoby najczęściej występuje w jednolitym kolorze, który jest stonowany. Dobrze łączy się on z innymi elementami ubrań.