Jeśli to czytasz, prawdopodobnie masz w swoim życiu mężczyznę, który nie boi się eksperymentować z modą. Bez względu na to, czy jest on typem ryzykanta, czy też woli bardziej stonowany wygląd, mężczyźni wkraczają w jesienny trend związany z torebkami. Torebki dla mężczyzn stają się popularne, a najwięksi projektanci wypuszczają coraz nowsze modele męskich torebek. Jest to znak, że jest to trend, który będzie się utrzymywał i będzie zyskiwał na popularności przez najbliższy rok lub dwa. Mężczyźni porzucają teczkę na rzecz czegoś bardziej nowoczesnego, jak na przykład saszetka nerka.

Wybierz materiał torebki

Podobnie jak przy zakupie damskiej torebki, będziesz chciał rozważyć kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest materiał, z którego wykonana jest torba. Większość facetów woli torbę wykonaną z prawdziwej skóry. Jeśli chcesz trzymać się bardziej przystępnej opcji, możesz wybrać torebkę wykonaną ze skóry syntetycznej. Powinieneś również rozważyć rozmiar. Zalecamy, abyś wybrał tą, która jest nieco mniejsza niż ta, którą normalnie nosiłbyś. Idealnym rozwiązaniem będzie torebka nerka męska.

Wybierz rozmiar torebki

Jeśli chcesz kupić torebkę jako prezent dla kogoś, prawdopodobnie będziesz chciał znać ich rozmiar nadgarstka i rozmiar dłoni, abyś mógł wybrać odpowiedni rozmiar torby dla nich. Dzieje się tak dlatego, że wymiary torebki każdej osoby są nieco inne. Jeśli kupujesz torebkę dla siebie i znasz swoje pomiary nadgarstka i dłoni, to świetnie. Możesz użyć ich pomiarów, aby znaleźć odpowiednią torebkę lub saszetkę dla ciebie. Cokolwiek robisz, pamiętaj, aby zmierzyć część nadgarstka, która znajduje się między kciukiem a palcem wskazującym. To jest ta część, w której będziesz chciał dokonać pomiaru. Dla dłoni, zmierz od podstawy dłoni do czubka środkowego palca.