Podczas ciepłych dni zazwyczaj dobieramy wygodne elementy stroju i dobre buty, które nie będą krępowały naszej aktywności. Jeżeli szukasz tego, co dobrze koresponduje z twoim stylem, zapraszamy do krótkiej lektury, w której podpowiemy, co może być warte uwagi.

Klapki – praktyczne buty na co dzień

damskie klapki

Wiele kobiet przekonało się, że klasyczne damskie klapki mogą pasować do wielu stylizacji. Dobrze korespondują ze spódnicami, sukienkami, jak również krótkimi i długimi spodniami. Jeżeli więc nie masz w swojej szafie klapek, a potrzebujesz butów, które szybko nałożysz i ściągniesz, wybierz parę dla siebie. Oczywiście mamy szeroki wybór, więc możemy wybrać to, co najlepiej wpisuje się w nasze poczucie stylu i estetyki. Niektóre panie wybiorą to, co ponadczasowe, a inne sięgną po coś niebanalnego. 

Wygodnie i stylowo

Zawsze w mniejszym lub większym stopniu sugerujemy się modą i trendami. To dla nas doskonała wskazówka, choć oczywiście dobrze rozumiemy to, że nie warto bezkrytycznie naśladować tego, co właśnie jest na czasie. Chodzi o to, aby dobierać to, w czym czujemy się najlepiej. Damskie klapki sprawdzą się w wielu sytuacjach. Dlatego warto mieć je w swojej szafie. Dobrze jest również zastanowić się, czy wybrać te na płaskiej podeszwie, czy na koturnie. Oba modele mają swoje zalety i mogą spełniać swoją rolę. Najlepiej jest wybrać wariant skórzany, ponieważ skóra naturalna zapewnia naszym stopom oddychanie i komfort nawet przez wiele godzin.