Koszulka Śmierć konfidentom 60 uszyta została ze stuprocentowej, przyjemnej bawełny. Znajdujący się na niej kontrowersyjny znaczek, jak i napis wykonany został metodą sitodruku. Dzięki temu kolory są żywe, a sama naprasowanka odznacza się niezwykłą trwałością. Jest to rzecz, która zachwyci każdego miłośnika ulicznego stylu.

Cechy koszulki

Bawełniana koszulka zrobiona w staranny sposób daje komfort podczas codziennego noszenia. Nadruk jest trwały, co sprawia że długo będzie można liczyć na dobrą prezencję. Metoda, jaka została zastosowana podczas produkcji nadruku powoduje, iż nie zmieni on po praniu swoich barw, ani nie zacznie nagle pękać. Koszulkę warto jednak prać w miarę niskich temperaturach, aby przedłużyć żywotność nadruku i zapobiec zniszczeniom.

Polska produkcja to z kolei coś, który przekona do siebie każdego patriotę. Kolor czarny, w połączeniu z napisem i logo, zadowoli osoby które chcą wyrazić to co czują i przekazać swoje emocje otoczeniu. Koszulka ta jest wyrazem niezgody młodych ludzi na swoich nadgorliwych sąsiadów, a także na inne osoby, które swoim zachowaniem sprawiają, że wywołuje to u nich złość. T-shirt będzie też idealny dla kibiców wybierających się na mecze lokalnych drużyn.

koszulka śmierć konfidentom 60

Koszulkę śmierć konfidentom 60 zakupić można w wielu różnych rozmiarach, także bardzo dużych, a to sprawia iż dosłownie każdy z niezwykłą łatwością ją dobierze

W czasie uprawiania sportu, jak i na co dzień

Koszulka idealnie sprawdzi się także w trakcie uprawiania sportu, na przykład podczas porannego biegania na mieście. Spełni też swoją rolę na siłowni, gdzie swoim intrygującym napisem wywoła zainteresowanie i rozmowę. Koszulka jest niezwykle, lekka co powoduje że ruchy nie są skrępowane a chodzenie w niej jest naprawdę przyjemne. Dzieje się tak też dzięki zastosowaniu miękkiego, miłego w dotyku materiału. Ten i inne modele koszulek zakupić można na stronie fightershop.com.pl.