Kabaretki kojarzone przez pewien czas z francuską burleską, na krótko zostały zapomniane. Wielka rewolucja ubraniowa sprawiła, że co innego stało się bardziej ważne. Teraz jednak można zauważyć, że coraz więcej kobiet sięga po ten niezwykle seksowny element garderoby przy różnych okazjach. Z czym najlepiej sprawdzają się kabaretki? Oto kilka ciekawych propozycji.

Nie tylko sukienki i spódnice

kabaretki

Pierwsze skojarzenie – sukienki i spódnice. Ale na chwilę można o tym zapomnieć, bo jest ono zbyt oczywiste. Lepiej pomyśleć o tym, aby klasyczne, siatkowane kabaretki z tej strony zestawić ze spodniami. Tymi modnymi, które mają tak ogromną ilość dziur. Dzięki temu będzie widać, co faktycznie pod spodniami się znajduje. Fajną propozycją są błękitne jeansy z dziurami, które na dodatek zestawione są z czarnymi kabaretkami. Piorunujący efekt na pewno zostanie uzyskany. Jeżeli ktoś rozejrzy się po ulicy, to zorientuje się, że nie brakuje kobiet, które już tak się noszą.

Buty do kaberetek

Z jakimi butami będą dobrze komponować się kabaretki? Otóż mogą to być buty na płaskim obcasie. Coś nawet w typie glanów, aby nadać nieco całej stylizacji bardziej wyrazisty charakter. Można również pomyśleć o tym, aby założyć do nich eleganckie botki na wyższym obcasie lub na płasko. No nie można zapomnieć o tym, że do tego pasują również nieśmiertelne szpilki – najlepiej te w kolorze czarnym, ale czerwone również będą się pięknie komponować.