Wybór odpowiedniego ubioru ma bezpośredni wpływ na to jak ludzie będą cię postrzegać. Warto przestrzegać kilku ważnych zasad, które umożliwią ominięcie błędów stylizacyjnych.

Mężczyźni a minimalizm

Mężczyźni z reguły preferują minimalistyczne wersje ubrań, bez nadruków i bez dziwnych kolorów. Najchętniej wybierana jest czerń oraz kolor biały. Te odcienie pasują praktycznie do wszystkiego i dlatego markowe ubrania męskie również występują w tych kolorach. Głównym celem mężczyzn jest świeży oraz bezprecedensowy wygląd. Koniecznie musi być podkreślony charakter, dlatego doskonale pasuje skórzana kurtka.

oryginalne ubrania

Wytrzymałość kurtki skórzanej

Posiada ona niesamowitą wytrzymałość, ale również odporność na negatywne działania czynników atmosferycznych. Ciekawostką jest fakt, że starzeje się ona w czasie równoległym jednocześnie ze swoim właścicielem. W męskiej szafie nie może również zabraknąć białej koszuli oraz czarnego t-shirtu. Biała koszula wygląda świetnie w połączeniu z granatowym garniturem. Duże znaczenie ma także wybór spodni. Na facetach najlepiej wyglądają klasyczne granatowe jeansy. Moda na rurki dawno przeminęła i obecnie znów najbardziej popularne są klasyczne modele spodni, które podkreślają męski charakter oraz indywidualizm.

Preferencje kobiece

Kobiety uwielbiają wydawać pieniądze na markowe ubrania damskie. Nie zależy im jednak na nadruku oraz metce, ale głównie na kroju. Niestety kobiety czasami mają duży problem, żeby dobrać odpowiednią sukienkę do swojej figury.

Połączenie dresów i sukienki

Ciekawym rozwiązaniem jest sukienka dresowa, która dobrze podkreśla kobiece kształty, ale jednocześnie zapewnia niezwykle dużą swobodę w porównaniu do klasycznego modelu.