Buty potrafią być prawdziwym fetyszem, przyjemnością, z której trudno zrezygnować. Gdy pojawiają się kolekcje na kolejne sezony, kobiety dosłownie tracą głowę, ponieważ pragną kupić sobie różne nowe modele. Botki skórzane damskie bez wątpienia mogą wywołać przyspieszone bicie serca. Modele sprowadzane z Włoch, wykonane z wysokiej jakości skóry, to coś, co powinno znaleźć się w szafie każdej eleganckiej kobiety.

Botki włoskie z pięknej skóry

Jakie botki włoskie są teraz najbardziej popularne, na które warto zwrócić swoją uwagę? Na jesień, która jest słoneczna i ciepła, na pewno warto kupić sobie botki luksusowe wykonane ze skóry zamszowej, które mają wycięcia na palcach. Taki model pięknie prezentuje się na przykład do jesiennych sukienek. Trudno wyobrazić sobie garderobę elegantki bez takich butów. Inny model godny uwagi to botki w podobnym stylu, które jednak są wykonane ze skóry licowej. Bez wątpienia skóra licowa jest łatwiejsza do utrzymania. Właśnie takie botki można zakładać nawet w deszczowe dni. https://www.ecelebrity.eu/pl/347-botki

Botki włoskie z pięknej skóry

Botki na obcasie kaczuszce

Jesienią modne są botki na różnych obcasach. Bez wątpienia szpilka i słupek to najbardziej popularne modele obcasów, jednak od pewnego czasu kobiety chętnie sięgają również po buty kaczuszki. Te botki mają niewielki obcas, który jest bardzo wygodny i komfortowy do noszenia na co dzień. Dzięki tam stopy nie męczą się tak bardzo, jak na przykład na szpilce. Takie botki sprawdzą się doskonale do krótszych sukienek i spódnic, szczególnie dla kobiet, które mają szczupłe nogi.